Fototapeta | Rebel Walls

0 ARTYKUŁY w Torbie zakupowej

 
0

FOTOTAPETY ŚCIENNE W PASKI

Wybór, który pasuje do każdego décorur


Mały pokój z używanymi lub odnowionymi meblami może być wyzwaniem nawet dla najbardziej doświadczonego i profesjonalnego dekoratora wnętrz. Dodanie poduszek w jasnych kolorach może sprawić, że właściciel średniego domu może nigdy nie znaleźć pokoju z kompatybilnym kolorem. Podczas starcia samotnych barw i wystroju, tapeta ścienna w paski jest idealnym rozwiązaniem. Uzupełnia pokój z większymi meblami bez nadmiernej struktury abażuru lub zderzeniu z istniejącymi dekoracjami okiennymi. Wąskie pokoje wydają się szersze z poziomymi pasami, podczas gdy ich krótsi kuzyni wydłużają się dzięki pionowym paskom. Możesz poprawić wyblakłe płytki podłogowe tapetą w paski w kolorach uzupełniających, bądź ukryć drobne wady wykończeniowe poprzez zwrócenie uwagi na akcent ściany. Cyfrowy proces drukowania Rebel Walls precyzyjnie rozmieszcza ciemniejsze barwy przy lżejszych oraz chłodniejsze pastele.

JAK POWIESIĆ TWOJĄ TAPETĘ
Wall Murals Hanging Instructions

WYBÓR FOTOTAPET ŚCIENNYCH


 

Dekorowanie z fototapetą Rebel Walls


Zmienianie nastroju pokoju bez przytłaczania jego mieszkańców jest łatwe dzięki ścianie z naprzemiennymi akcentami stonowanych i odważnych kolorów. Spraw, by sypialnia dziecka pasowała do księżniczki z odcieniami różu, bladej zieleni i bieli, bądź aby natychmiastowy deszczowy las przenikał bogate brązy, zielenie i błękitne niebo. Balansuj animowaną rozmowę i kontemplacyjne chwile w jadalni z jasnymi i stonowanymi barwami. Główne sypialnie wyglądają jak te z rodziny królewskiej, a salony mają takie powietrze, gdy naprzemienne błyszczące i mroczne wzory przerywają się z jasnym i nieoczekiwanym akcentem pasku. Kolorowe wstążki tworzą rytm, który ogrzewa pokoje, zachęcając gości do odpoczynku.


Znajdź właściwy wybór dla tego pięknego ustawienia domu


Kupowanie fototapety jest zastraszające. Pamiętaj, aby spojrzeć na projekty, które uzupełniają twój dominujący kolor twojego pokoju oraz aby wykorzystać wyraziste kolory w mniejszych pomieszczeniach. Ułatw swoje zakupy poprzez znalezienie dominującego koloru swojego pokoju, a następnie koloru dopełniającego. Zaufaj naszemu doświadczonemu zespołowi, aby pomógł Ci wybrać najlepsze wzory dla twojego domu. UPS jest znany z dostawy prosto pod twoje drzwi!