Fototapeta | Rebel Walls

0 ARTYKUŁY w Torbie zakupowej

 
0

TWOJA ULICA - Stwórz unikalną fototapetę z mapą twojej własnej okolicy

Szukasz motywu mapy z określonego obszaru? Upewnij się, aby uzyskać niepowtarzalną tapetę z obsługą TWOJEJ ULICY - wszystko, czego potrzebujesz to adres z miejsca, z którym chcesz wykonać fototapetę mapy i wybór projektu.

 

Wykonaj mapę ze swoją własną okolicą oraz ulicami wokół budynku. Wytapetuj pokój i ściany, a otrzymasz użyteczną mapę na ścianie oraz prawdziwe miejsce na rozmowy. Możesz również powiększyć miasto swoich marzeń i zaznaczyć wszystkie swoje ulubione miejsca.

 

Dostosuj wygląd mapy i uczyń ją jeszcze bardziej dostosowaną, wybierając jeden z trzech różnych styli, które przychodzą z tą usługą.

TWOJA ULICA, ORYGINALNIE

Czytelna i łatwa w nawigacji stylowa mapa w delikatnych barwach niebieskiego i zielonego. Nazwy ulic są pisane wielkimi literami i wyraźną czernią. Ronda i drogi tworzą piękne i kręte wzory na ścianie.
WYŚLIJ ZAPYTANIE

TWOJA ULICA, TABLICA

Zorientowany graficznie człowiek powinien zakochać się w estetyce tej stylowej mapy. Masa ziemi jest w większości czarna, ponieważ opiera się na nierównej tablicy. Drogi i rzeki natomiast są przedstawione w najczystszej bieli.
WYŚLIJ ZAPYTANIE

TWOJA ULICA, ŁĄKA

Tło tego wzoru składa się z nieco szalonego kolażu zdjęć i kwiecistej łąki. Oba ilustrowane i fotografowane kwiaty tworzą żywe tło do siatki stworzonej przez miejskie bloki. Drogi i woda otrzymały jasny kolor oraz piękną strukturę papieru.
WYŚLIJ ZAPYTANIE

WYŚLEMY SUGESTIĘ MAPY BEZPŁATNIE

STYL MAPY

Żądany obszar mapy
(ulica, miasto i kraj)
captcha