Fototapeta | Rebel Walls

0 ARTYKUŁY w Torbie zakupowej

 
0

WIADOMOŚCI ZE STUDIA

Wallpaper Mural Happy New York

"Po pierwsze, jest ściana, która ładnie wyglądałaby z nową tapetą. Wtedy ktoś z rodziny lubi projekty miejskie z wieloma wysokimi budynkami, a inny chce widoku na okolicę. Łatwo, możemy wybrać zdjęcie tapety! Nagle trzeci członek rodziny mówi "Chcę kolor, dużo kolorów" i nagle wybór tapety staje się trudniejszy. Może jestem jedyną osobą, która może rozwiązać spór rodzinny ze szczęśliwym miastem - Happy New York, gdzie połączyłam graffiti w jasne kolory oraz urocze i przestronne chmury Nowego Jorku. Dla osoby, która lubi bardziej szorstkie i trudne uczucia i nie chce wielu kolorów, mam również widok NY z chmurami na betonie - zobacz artykuł R12661, Concrete New York".

 

Johanna Ek, projektantka

 

 
 
 
Wallpaper Inspiration
Inspirujące zdjęcia do Happy New York z Pinterest, Rebel Walls, Desing Inspiration.
 
Wallpaper Mural Steel
"Ten projekt ma swój początek w projekcie z Friskis & Svettis w Borås, gdzie szukali oni tapet z wyczuciem industrialnym, które mieszczą się w dużym pokoju. Zaowocowało to projektem Steel, który jest wykonany z dużych płyt z metalu, z zadrapaniami i rdzą, co daje ostre i twarde uczucie. To naprawdę dodaje charakteru do pokoju i będzie łatwe do jego dekoracji. Steel to wspaniała tapeta i wygląda dobrze bez względu na to, w jaki sposób ją przycinać."

Johanna Ek, projektantka
 
 
 
Wallpaper Inspiration
Inspirujące zdjęcia do Steel z Pinterest, Rebel Walls, Design Inspiration.
 
Wallpaper Mural Mixed Tape
Jeśli dorastałeś w latach '80 na pewno pamiętasz Walkmana i wszystkie taśmy. Ci, którzy dorastali w Szwecji w tym czasie i kochali muzykę, czytali gazetę OK i słuchali audycji radiowej Tracks w soboty, aby usłyszeć listę przebojów i najnowsze wiadomości muzyczne. Aby zapisać swoje ulubione utwory wciskałeś Play i próbowałeś ją wyłączyć zanim Kaj Kindvall zaczął mówić. Następnie przyszły CD i wszystkie stare taśmy i "miks-taśmy" zapomniano. Teraz my ożywiliśmy pamięć o nich w tapecie Mixed Tape i słodka muzyka powstaje, gdy pamięć przynosi do życia kolor i kształt. 

Rebel Walls
 
 
 
Design Inspiration From The 80's
Inspirujące zdjęcia powiązane z latami '80 z Pinterest, Rebel Walls, Design Inspiration.

WIĘCEJ NOWYCH TAPET


 
 
 

SZUKAJ FOTOTAPETY

SKRÓTY

FAQ

Instagram
Pinterest
Facebook

PARTNERZY

NASZ NEWS MAIL

 

Rebel Walls AB
E-mail:

 

Poczta:
Nr VAT: 
hello@rebelwalls.pl

Mariedalsgatan 7 3tr, 503 38 Borås, Szwecja
SE556459456101
Rebel Walls Logo Badge