Fototapeta | Rebel Walls

0 ARTYKUŁY w Torbie zakupowej

 
0
Show all designers

FRANCISKA MUNCK-JOHANSEN

Natura jest moją największą inspiracją. Lubię wspaniały i dziewiczy krajobraz - wysokie równiny i głębokie doliny. Chcę przekazać nastrój czegoś rzeczywistego i większego niż my sami.


 

Winter Silence

Zdjęcie z norweskiego Norefjell. W czasie strzelaniny było zupełnie cicho, tak cicho, że mogłeś usłyszeć, jak zimno było. Zamarznięcie obejmuje każdą powierzchnię swoimi małymi i doskonałymi kryształami. Strój zimowy.

146,00 zł / m2

Zakup Więcej informacji

Thunder Falls

Powietrze islandzkich gór było pełne mgły. Kiedy zbliżyłem się do dużego wodospadu, zrobiłem krok w prawo do dźwięku wody rozbijającej się w dole po skałach. Czułem pokorę i byłem ogarnięty widokiem tego niesamowitego naturalnego zjawiska.

146,00 zł / m2

Zakup Więcej informacji

Silent lake

To był wyjątkowy jesienny dzień w Islandii. Było zimno, jasno i cicho. Duże jezioro było piękne, jak lustro w krajobrazie. Po prostu leży tam spokojnie, jak ma to miejsce od kilku tysięcy lat.

146,00 zł / m2

Zakup Więcej informacji

Black Mountains

Nie możesz pomóc, ale czujesz się mały stojąc u podnóża tej wspaniałej góry. Islandzki krajobraz lawy jest piękny ze swoimi subtelnymi i jasnymi kolorami we wszystkich odcieniach zieleni, czerni i niebieskiego.

146,00 zł / m2

Zakup Więcej informacji

 
Show all designers