Fototapeta | Rebel Walls

0 ARTYKUŁY w Torbie zakupowej

 
0

FOTOTAPETY KOLOROWA

Niech twoje pokoje budzą zazdrość wśród sąsiadów.


Wyjątkowe kolory w twoim pokoju pobudzą wyobraźnię wszystkich w twoim domu, jak również i gości. Te zabawne elementy będą budzić zazdrość wśród wszystkich w okolicy. Wybierz jeden z kilku kolorowych stylów tapety – począwszy od natury, typografii, vintage, podróży i sztuki. Kolorowe fototapety Rebel Walls mają każdy styl, jaki możesz sobie wyobrazić dla swoich pokoi. Znajdziesz tu również ciekawy wachlarz motywów kolorystycznych, który ma odzwierciedlać twój osobisty wybór – od cukierkowych kolorów do barw terra, które wprowadzają nowe życie do każdego pomieszczenia w twoim domu. Bez względu na preferencje lub osobisty styl życia; każdy produkt jest zaprojektowany z myślą o Tobie. Najnowsza kolekcja jest przeznaczona dla wszystkich grup wiekowych i temperamentów.

JAK POWIESIĆ TWOJĄ TAPETĘ
Wall Murals Hanging Instructions

WYBÓR FOTOTAPET ŚCIENNYCH


 

Dlaczego kolorowa fototapeta Rebel Walls?


Wiele kolorów barwnych fototapet jest drukowanych na wysokiej jakości włókninie, wzmocnionej włóknami nylonowymi, które zapewniają stabilność każdego produktu. Wszystko, co musisz zrobić, to zastosować klej bezpośrednio na ścianę, czyniąc swoją instalację znacznie bardziej łatwiejszą.


Jedną z bardzo ważnych rzeczy, o których powinieneś wiedzieć, jest odporność na światło produktów Rebel Walls. Nasze fototapety nie tracą koloru i zawsze wyglądają niesamowicie. Wykorzystywana technologia produkcji zapewnia, że są odporne na blaknięcie; co oznacza, że twoje pokoje będą wyglądać jak nowe nawet po latach. Innym istotnym czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę to, zmywalność produktu, który masz zamiar kupić. Kolorowa fototapeta Rebel Walls ma dwie fale zmywalności, które zapewniają Ci optymalną ochronę. Jesteś gotowy, aby zanurzyć się w kolorach? Masz możliwość zakupu produktu online, który zostanie bezpłatnie dostarczony do twojego domu za pośrednictwem światowej wysyłki UPS. Twój zakup obejmuje również klej do tapety. Dzięki temu jesteś gotowy, aby nadać swojemu domowi świeże spojrzenie, które utrzyma się przez wiele lat.