Fototapeta | Rebel Walls

0 ARTYKUŁY w Torbie zakupowej

 
0
 

VINTAGE

Fototapeta Vintage


Glamour, nostalgia i retro

Mamy idealne wzory, które tworzą twój wyjątkowy styl


1940 był czasem przepychu i wyrafinowania oraz inspiracją dla naszej kolekcji. Wiele osób zakłada, że vintage jest prawie wszystkim, co nie jest nowe, ale nie do końca jest to prawda w aranżacji wnętrz. Wiąże się to z latami 1940 i końcem II wojny światowej. W Rebel Walls nie zawężamy czasu i epoki, nasze tapety odzwierciedlają urok i nostalgię. Dzięki naszym stylowym klasycznym fototapetom skuterów, karuzel i pociągów przynosimy smak przemieszczania się w przeszłości do twojego domu lub miejsca pracy. Nasze fototapety są projekcją w czasie, tworząc nastrój nostalgii w teraźniejszości, romantyczne kwiatowe fototapety oraz skomplikowane odręczne listy i kartki pocztowe, które mogą dodać nieokreślone poczucie stylu i przepychu z każdej epoki.

Vintage nie jest Twoim stylem? Wyszukaj swoją fototapetę na naszej stronie startowej

Vintage

 

Chcesz tworzyć wygląd retro z fototapetą Vintage Rebel Walls


Łączenie tradycji z nowoczesnością jest bardzo popularnym trendem, skutkującym wyglądem retro, który jest dla ciebie wyjątkowy. Dołącz nowoczesne meble i natychmiast uzyskaj efekt, którego szukasz. W każdym domowym pomieszczeniu lub miejscu pracy jest projekt, który będzie odpowiadał swoją mieszanką starego i nowego. Umieszczając w tle stare kasety z lat osiemdziesiątych wraz z białymi nowoczesnymi meblami lub tapetą inspirowaną okresem kwiatów możesz stworzyć romantyczny nastrój w sypialni. Jeśli jesteś skłonny do bardziej monochromatycznej kolorystyki, spójrz na nasze inspirowane czasem tapety ścienne czas z kolekcji graficznej.

Tapety ścienne Vintage z pewnością wiedzą, jak dodać charakter do pokoju. Jeśli twój gust dotyczący architektury leży w okresie retro, mamy styl, którego szukasz. Możesz dodać kilka własnych pamiątek, by stworzyć niepowtarzalny elegancki styl. Przyjdź i porozmawiaj z naszym zespołem usług projektowych o swoich wymaganiach, a z pewnością uzyskasz profesjonalną pomoc.