Fototapeta | Rebel Walls

0 ARTYKUŁY w Torbie zakupowej

 
0

FOTOTAPETY USA

Fototapety USA, amerykański sen w twoim domu


“New York, New York, what a wonderful…” cóż, wszyscy znamy słowa do tej piosenki i wielu lubi je celebrujące wyjątkowość Ameryki, jej zróżnicowaną kulturę i kultowe miejsca. Zwiedzając Amerykę trudno jest wiedzieć, które miejsce odwiedzić pierwsze lub kiedy; Las Vegas dla zabawy i życia na wysokich obrotach? Mount Rushmore? Czy wiesz, że twarze są wysokie na ponad 60 stóp i były w 90% rzeźbione dynamitem? Kto nie myślał o przejechaniu 3 945 km cabrio wzdłuż Route 66? Później jest Nowy Jork, Miasto Snów, Big Apple! Jeśli wycieczka do Ameryki to tylko sen, może potrzebujesz fototapety USA, aby przynieść twoje marzenia do siebie.
JAK POWIESIĆ TWOJĄ TAPETĘ
Wall Murals Hanging Instructions

WYBÓR FOTOTAPET ŚCIENNYCH


 

Chcesz dobrych wibracji w swoim domu? Spróbuj zawiesić fototapety USA


Bywalcowi lub zamierzającemu wybrać się pierwszy raz, Ameryka ma wiele do zaoferowania. Uważasz, że jej historia jest ekscytująca lub po prostu chcesz zobaczyć na własne oczy wiele interesujących miejsc? Fototapety USA dają ci szansę, aby zadeklarować swoje zainteresowanie. Począwszy od starych map, do umieszczania czerwonego, białego i niebieskiego na ścianie, możesz zdecydować, jak chcesz pokazywać swoją wersję Ameryki. Interesuje cię fototapeta, która jest ostra i elegancka? Czy można osiągnąć to lepiej, niż poprzez zarys Nowego Jorku, a nawet lepiej, Nowego Jorku w nocy?

Fototapety USA mogą przynieść do twojego życia twoje własne spojrzenie na Amerykę. Po prostu prześlij jeden ze swoich ulubionych obrazów USA, a możesz stworzyć fototapetę. Jeśli wolisz kolaż zdjęć z amerykańskich wakacji, skontaktuj się z naszym biurem projektowym. Możemy je dodać na twoją prośbę, niezależnie, czy jest to zdjęcie lub fraza w jednym z naszych projektów fototapet lub, jeśli chcesz, twojego obrazu.
 
 

SZUKAJ FOTOTAPETY

SKRÓTY

FAQ

Instagram
Pinterest
Facebook

PARTNERZY

NASZ NEWS MAIL

 

Rebel Walls AB
E-mail:

 

Poczta:
Nr VAT: 
hello@rebelwalls.pl

Mariedalsgatan 7 3tr, 503 38 Borås, Szwecja
SE556459456101
Rebel Walls Logo Badge