Fototapeta | Rebel Walls

0 ARTYKUŁY w Torbie zakupowej

 
0
 

TYPOGRAFIA

Fototapeta Typografia


Sztuka w literach, wyjątkowa forma sztuki dla twojego domu


Litery są całkowicie ludzką kreacją. Ich kształt i forma zależą od potrzeb ich twórców. W całej historii litery były wykorzystane do identyfikacji, kwantyfikacji i komunikowania. Typografia jest łączeniem tych listów do przedstawienia komunikatu. Wahania form liter, jak hieroglify lub cyrylica zawierają w swoich kształtach znaczenie. Umieściliśmy litery w alfabecie i podnieśliśmy je do rangi sztuki w ich własnych prawach. Piękno płynące z charakteru kaligrafii mówi nam o elegancji i intensywności; litery przenoszą siłę i trwałość. To sztuka graffiti i składania oświadczeń politycznych dla otaczającego świata. W Rebel Walls zrobiliśmy wszystko i więcej, aby stworzyć naszą wspaniałą kolekcję tapety.

Typografia nie jest Twoim stylem? Wyszukaj swoją fototapetę na naszej stronie startowej

Typografia

 

Różne kształty i style oraz charakterystyczny styl, aby pasować do twojej osobowości


Nasza kolekcja jest piękna, ostra, wyrafinowana i elegancka. Tworząc litery na naszej fototapecie korzysta z kształtów i symboli, które są krzywoliniowe lub geometryczne. Nasz wybór w tej kategorii jest szeroki, a tym samym zachęca do wyboru najlepiej dopasowanego stylu do wystroju wnętrz, czy to na ścianie grafiki, pieczątkach, numerach domów lub literach z drewna. Tak jak każda sztuka, posiada instrukcję do wprowadzenia.

Tapety Typografia pasują do większości środowisk, kuchni, pomieszczeń mieszkalnych, pokoi dla dzieci i obszarów do pracy. Wybór grafiki może być podyktowany tylko przez granice wyobraźni. Elegancka kaligrafia może ozdobić przedpokój lub sypialnię, podczas gdy graffiti daje szczególną miejską wiadomość do twojego miejsca nauki lub salonu. Aby tworzyć własne fototapety cytatów, skontaktuj się z naszym zespołem usług projektowych, a pomogą ci nasi doświadczeni specjaliści.
 
 
 

SZUKAJ FOTOTAPETY

SKRÓTY

FAQ

Instagram
Pinterest
Facebook

PARTNERZY

NASZ NEWS MAIL

 

Rebel Walls AB
E-mail:

 

Poczta:
Nr VAT: 
hello@rebelwalls.pl

Mariedalsgatan 7 3tr, 503 38 Borås, Szwecja
SE556459456101
Rebel Walls Logo Badge