Fototapeta | Rebel Walls

0 ARTYKUŁY w Torbie zakupowej

 
0

FOTOTAPETY PLAŻE

Dodaj inspirującej wyobraźni do swojej ściany


Być jak poszukiwać cennych przedmiotów na plaży? Dlaczego nie? Kto nie chciałby chodzić boso po dziewiczym białym piasku? Kto nie chciałby słuchać płynnego rytmu fal, gdy płyną na brzeg? Czy wiesz, że nasze poziomy stresu bardziej zmniejszają się na plaży niż gdziekolwiek indziej? Nasze plażowe tapety ścienne mogą stworzyć obszar relaksu w twoim domu. Dzięki swoim tropikalnym ustawieniom i egzotycznym miejscom, fototapety Plaże mają przynieść poczucie wolności do twojego domu. Wyobraź sobie siebie siedzącego w salonie, popijającego drinka, uzupełniającego się zalaną słońcem plażą – stres całego dnia po prostu topnieje. To jest to, co oferujemy naszymi tapetami ściennymi Plaże, możliwość uchwycenia spokoju bez wychodzenia z twojego domu.
JAK POWIESIĆ TWOJĄ TAPETĘ
Wall Murals Hanging Instructions

WYBÓR FOTOTAPET ŚCIENNYCH


 

Delikatne piaski, ciepłe bryzy, balsamiczna pogoda otaczające cię tapetami ściennymi Plaże


Nie tylko siła mórz, ale duch spokoju przenika nasze inspirujące projekty, co pozwala na stworzenie równowagi w twoim domu, uruchomienie szalonej aktywności dnia codziennego i trzymanie relaksu oraz inspiracji, które tworzą. Nasze tapety ścienne mogą być potężnym centralnym punktem twojego domu. Mogą rozjaśnić ciemniejszy pokój. Wypróbuj ozdabianie z białymi meblami i wyposażeniem, aby sfinalizować motyw plaży.

Wyobraź sobie poranną kawę z widokiem na piaszczystą plażę z musującym turkusowym morzem, cudowne. Nie mieszkasz nad morzem? Nie ma nic, co może cię powstrzymać od posiadania własnej prywatnej plaży z fototapetami Plaże. Jeśli chcesz odzyskać ulubione wakacje lub dodać zdjęcia do swojej listy „ do odwiedzenia", w Rebel Walls możemy to zrobić. Wystarczy, że prześlesz zdjęcie lub zdjęcia, których chcesz użyć, a my stworzymy fototapetę z twojego obrazu. Po wyprodukowaniu, fototapeta zostanie dostarczana do twojego domu. Sprawdź nasze czasy i opcje dostawy.