Fototapeta | Rebel Walls

0 ARTYKUŁY w Torbie zakupowej

 
0

FOTOTAPETY PARYŻ

Obudź miasto światła tapetami ściennymi Paryż


Paryż konsekwentnie klasyfikowany jest jako jedno z najpiękniejszych miast na świecie, i jest z pewnością jednym z najbardziej romantycznych. Jednak Paryż jest więcej niż tylko ładną twarzą; był pierwotnie znany jako "Miasto światła" ze względu na swoje znaczenie jako centrum nauki i myśli naukowej w okresie Oświecenia w XV-XVIII wieku w Europie. Później nazwa nabrała bardziej dosłownego znaczenia, ponieważ Paryż był jednym z pierwszych miast, które zaadoptowało latarnie gazowe. Dlaczego "ona"? Cóż, jak dom tak wykwintnej architektury, jedzenia dla smakoszy, oper, wielkich bulwarów, galerii, eleganckiej mody i kosmetyków (nie wspominając wspaniałego oświetlenia ulic), nie ma być damą? Na szczęście, mamy najlepsze tapety ścienne Paryż, aby pokazać tę elegancką panią.
JAK POWIESIĆ TWOJĄ TAPETĘ
Wall Murals Hanging Instructions

WYBÓR FOTOTAPET ŚCIENNYCH


 

Bądź oświecony tapetami ściennymi Paryż


Jeśli kochasz Miasto światła, ale nie możesz sobie pozwolić na przeprowadzkę, dlaczego by nie przeżyć wieku oświecenia w swoim własnym domu z fototapetą Paryż? Usiądź wygodnie i ciesz się światłami Avenue Lumiére, bardziej znanej jako Pola Elizejskie, albo spoglądaj na słynną Wieżę Eiffla. Jeśli chcesz utrzymać niską tonację, chwyć bagietkę, otwórz okno i niech wiatr zabierze Cię na Arrondissement 4, położoną poza Paryżem kawiarnię z widokiem na wspaniałą architekturę ratusza. Nasze architektoniczne tapety ścienne Paryż pochodzą z oryginalnych XIX-wiecznych rysunków znalezionych w antykwariatach i innych kryjówkach. Gwarantują przyniesienie dotknięcia historii i elegancji do twojego domu.

Wspaniałe tapety ścienne Paryż mogą iluminować w twoim życiu, jeśli je teraz zamówisz. Fototapety są tak wysokiej jakości, że nawet najbardziej cenieni francuscy projektanci nie patrzyliby na nie z nosem do góry. Ich wymiary są dopasowywane do wymaganej wielkości, więc przyjeżdżają gotowe do powieszenia. Zobacz nasze instrukcje dotyczące zawieszania, aby dowiedzieć się, jak doskonale powiesić twoje tapety ścienne Paryż.