Fototapeta | Rebel Walls

0 ARTYKUŁY w Torbie zakupowej

 
0
In the photo mural Reflections the mirror image of New York is seen in calming night lights.
Cartoon City - A playful wall mural drawn to match the New York lines.
Panorama gives you the iconic view over the skyline of Manhattan.

Tapety New York

Wiedź wspaniałe życie z tapetami ściennymi Nowy Jork

Big Apple, Miasto Snów, Big Smoke, istnieje tak wiele pseudonimów dla Nowego Jorku, tak jakby nie było bardziej rozpoznawalnej panoramy miasta - przepiękne widoki w dół Hudson dają nam klasyczny obraz Statuy Wolności, tego charakterystycznego symbolu, który przez ponad 100 lat sygnalizował "przyjechałeś".

Dzięki tapetom ściennym New York, możesz wieść wspaniałe życie w domu i nadać swojemu pokojowi atrakcyjności Broadwayu. Jeśli masz nowoczesny pokój z drewnianą podłogą, przekształć go w loft Nowego Jorku z wykorzystaniem fototapet ściennych z panoramą miasta oraz kilkoma delikatnymi światłami. Pokój nastolatka możesz ożywić takimi obrazami, jak graffiti Cartoon City.

Fototapeta Nowy Jork


 

Stwórz swoją własną scenę z tapetami ściennymi New York

Przez lata Hollywood używał Nowego Jorku jako tła dla wielu wspaniałych opowieści, tak, że nawet jeśli nigdy tam nie byłeś, natychmiast poznasz widok na miasto, jaki rozpościera się z Empire State Building. Wyobraź sobie, że jesteś energiczną Diane Keaton w "Annie Hall" lub przynosisz odrobinę romantyzmu, jak "Bezsenność w Seattle", możesz stworzyć idealne tło, aby marzyć z oddali.

Obrazy te są doskonałym sposobem, aby rozpocząć rozmowę podczas imprezy obiadowej, rozmawiając o podróżach z przeszłości i przyszłości. Z obrazami o dużej skali i wysokiej jakości możesz niemal poczuć zapach hot-dogów. Podobnie jak w Big Easy, nasze tapety ścienne są zaprojektowane tak, aby uprościć twoje życie. Najtrudniejszą częścią jest wybór spośród naszych wspaniałych projektów, reszta jest prosta, jak nasz łatwy proces instalacji, który przychodzi z taką samą instrukcją zawieszenia. Wciąż nie możesz się zdecydować na wybór z naszej oferty, jak również na skorzystanie z naszych unikalnych usług projektowych, aby dostosować jedną z naszych tapet ściennych Nowy Jork i dopasować swój wygląd?