Fototapeta | Rebel Walls

0 ARTYKUŁY w Torbie zakupowej

 
0

FOTOTAPETY NIEBO

Poszerzanie twoich horyzontów w domu


Grecy wierzyli, że niebo było stałą sferą, która trzymała gwiazdy w miejscu i była obrotowa. Od tego czasu odkryliśmy, że niebo jest nieskończone i jest bramą do eksploracji. Przez wieki patrzyliśmy w nie próbując zrozumieć siebie i życie w ogóle. Dziś nadal spoglądamy na nie dla nadziei, spokoju i pogody ducha. Może być to dość trudne do osiągnięcia w mieście, lub w przypadku gdy Twój dom jest otoczony budynkami bądź smogiem. Nie rozpaczaj jednak, ponieważ z fototapetami Niebo możemy zapewnić ci niekończący się sens przestrzeni, który pozwala ci mieć niebieskie niebo codziennie bez względu na pogodę - kto by tego nie chciał?
JAK POWIESIĆ TWOJĄ TAPETĘ
Wall Murals Hanging Instructions

WYBÓR FOTOTAPET ŚCIENNYCH


 

Odpowiedzi są w fototapetach Niebo


Niebieskie niebo sprawia, że czujemy się dobrze, daje nam poczucie optymizmu, że wszystko może się zdarzyć. Znacznie poprawia się nasze samopoczucie, kiedy patrzymy na błękitne niebo i pływające chmury. Niebieski jest często wybierany przez ludzi jako ich ulubiony kolor. To pobudza poczucie spokoju. Został również uznany za kolor, który zwiększa wydajność, więc dobrym miejscem, aby umieścić jedną z naszych pięknych fototapet Niebo będzie miejsce pracy. Lubisz siedzieć w cichej, spokojnej atmosferze i myśleć? Nasze tapety ścienne Niebo otworzą cię na niezliczone możliwości.

Tak jak niebieskie niebo relaksuje nas, formacje chmur fascynują nas - kto nie widział kształtu lub twarzy w chmurze, bądź nie był zdziwiony, że ukrywają tajemnice? Teraz możesz patrzeć w nieskończoność na chmury dzięki jednej z naszych fototapet Niebo. Możesz nawet mieć swój własny obraz nieba i chmur, którego chcesz użyć. Nasza opcja przesyłania pozwala stworzyć fototapetę z twojego własnego obrazu. Dzięki tym wspaniałym motywom tapet nieba twój dom będzie niebem spokoju.
 
 

SZUKAJ FOTOTAPETY

SKRÓTY

FAQ

Instagram
Pinterest
Facebook

PARTNERZY

NASZ NEWS MAIL

 

Rebel Walls AB
E-mail:

 

Poczta:
Nr VAT: 
hello@rebelwalls.pl

Mariedalsgatan 7 3tr, 503 38 Borås, Szwecja
SE556459456101
Rebel Walls Logo Badge