Fototapeta | Rebel Walls

0 ARTYKUŁY w Torbie zakupowej

 
0
 

MIASTO

Fototapeta Miasta


Obudź w sobie podróżnika z Rebel Walls


Miasta są wspaniałymi skomplikowanymi organizmami, a nawet te z nich, których nigdy nie odwiedziliśmy mają na nas wpływ. Paryż, Londyn, Nowy Jork, wszystkie z nich posiadają dla nas pewne znaczenie. W rzeczywistości mogliśmy nigdy do nich nie podróżować, ale nasze marzenia nas nie ograniczają. Teraz możemy przynieść miasta do nas z kolekcją Rebel Walls. Nasza bogata oferta fototapet z panoramą miasta i jego sylwetką na tle nieba jest mieszanką zdjęć, abstrakcyjnych i koncepcyjnych projektów. Wszystko idealne dla miejskiego wnętrza. Nasze słynne fototapety miast dla ścian szybko przekształcą każde pomieszczenia, w którym je dodasz.

Miasto nie jest Twoim stylem? Wyszukaj swoją fototapetę na naszej stronie startowej

Miasto

 

Odwiedzaj miejsca swoich snów z Rebel Walls


Miejska tapeta na funkcyjnej ścianie przyciągnie właściciela i odwiedzającego, aby zobaczyć, które dokładnie części na niej są. Użyta w miejscu pracy, jak w kawiarni lub biurze podróży, działa poprzez stworzenie atmosfery pokoju, miłej dla oka i zaciekawiającej klientów. Są szanse, aby w domu ponownie odwiedzić miejsce z przeszłości lub wyobrazić sobie siebie tam. Estetyczną przyjemnością jest spojrzeć na nasz wybór fototapet z panoramą miasta, oferujący symetrię formy, która jest rozpoznawalna. Specyficzna architektura przywołuje wspomnienia i przynosi istotę okolicy prosto do twojego domu. Modna i nowoczesna oferuje ci sposób na stworzenie dynamicznego i eklektycznego tła dla twojego domu projektu. Nie czekaj dłużej i zamów ją z naszej kolekcji.

Może chcesz samodzielnie dodać konkretne miejsce lub panoramę. Nie ma problemu, po prostu skontaktuj się z naszym zespołem usług projektowych lub utwórz fototapetę z własnego obrazu, przesyłając ulubione zdjęcie lub rysunek wybranego miasta. Spójrz na nasze czasy dostaw i informacje o opcjach dodatkowych dotyczących zamawiania.
 
 
 

SZUKAJ FOTOTAPETY

SKRÓTY

FAQ

Instagram
Pinterest
Facebook

PARTNERZY

NASZ NEWS MAIL

 

Rebel Walls AB
E-mail:

 

Poczta:
Nr VAT: 
hello@rebelwalls.pl

Mariedalsgatan 7 3tr, 503 38 Borås, Szwecja
SE556459456101
Rebel Walls Logo Badge