Fototapeta | Rebel Walls

0 ARTYKUŁY w Torbie zakupowej

 
0

FOTOTAPETY LONDYN

Dziel podwieczorek z tapetami ściennymi Londyn


Nic nie jest bardziej brytyjskiego niż filiżanka herbaty, a nie ma nic bardziej londyńskiego niż podwieczorek. Przez wieki goście przybywali do Londynu dla smaku wyższych sfer i szansy życia po królewsku. Kulminacyjnym punktem wizyty była okazja na podwieczorek w jednym z drobniejszych hoteli - eleganckie stoiska herbaty ułożone z kanapkami i ciasteczkami oraz herbata cejlońska najlepiej serwowana wedle chińskiego porządku. Dla tych, którzy nie mogli sobie pozwolić na wybranie się do Ritz, Londyn był pełen herbaciarni serwujących bardziej spokojną herbatę. Wiele z tych herbaciarni zostało zastąpionych kawiarniami, jednak Londyn jest wciąż pełen klasycznych obrazów, które przyciągnęły ludzi z całego świata, w tym filiżanek herbaty.
JAK POWIESIĆ TWOJĄ TAPETĘ
Wall Murals Hanging Instructions

WYBÓR FOTOTAPET ŚCIENNYCH


 

Przenieś się do wspaniałego miejsca z tapetami ściennymi Londyn


Dla tych chwil w ciągu twojego dnia, kiedy marzyłbyś o szansie, aby usiąść i zrelaksować się jak Londyńczyk, możesz mieć teraz idealne tło dla tej filiżanki herbaty z fototapetami Londyn. Cała klasyczna wyobraźnia Londynu może ozdabiać twoje ściany – zabierając cię z powrotem do Tower Bridge nad angielskie śniadanie. Być może Earl Grey razem z widokiem na Big Bena robiącego sobie przerwę jest dla ciebie. Nowoczesny motyw, taki jak London Calling może być dla tych, którzy wolą świeżą infuzję.

Dzięki tym żywym fototapetom Londyn, zdobiącym twoje ścieniany, będziesz w stanie gościć najbardziej wspaniały podwieczorek na własną rękę, idealny w jadalni lub kuchni, jak prawdziwe rozpoczęcie rozmowy o podróżach dawnych lub tych, w które jeszcze nie wyruszyłeś. Zamów teraz i zacznij kosztować ciasteczka. Będziesz zaskoczony szybkością naszej dostawy. Nasze fototapety ścienne Londyn są tak łatwe w montażu, że nie będziesz musiał nawet odłożyć na bok dobrej chińskiej zastawy.