Fototapeta | Rebel Walls

0 ARTYKUŁY w Torbie zakupowej

 
0
 

BOTANIKA

Fototapety Botanika


Kwiecista fototapeta, która rozkwitnie dokładnie w twoim domu


Kwiaty są najpiękniejszym darem natury. Uświadamiają nam, jak wiele różnych kolorów jest wokół nas. Jednak choć mogą być kolorowe, usychają w ciągu kilku dni. Możesz zachować je świeże i we właściwym stanie wewnątrz swojego domu dzięki tej serii Rebel Walls. Kolekcja posiada kwiecisty wzór tapety, kwiatową tapetę oraz czerwone, różowe, fioletowe, niebieskie i zielone kolorowe opcje. Przy odrobinie wiedzy dotyczącej lokalizacji, która jest bezpłatna, twoje ściany zmienią się w ogród twojego wyboru. Wszystko co musisz zrobić, to przejść online i wybrać.

Botanika nie jest Twoim stylem? Wyszukaj swoją fototapetę na naszej stronie startowej

Botanika

 

Zamień swój dom w żywy ogród z tą fototapetą


Ciesz się różnymi kolorami kwiatów bez obaw o ich codzienną wymianę. Kwiatowe tapety ścienne z Rebel Walls zaskoczą twoich odwiedzających swoją konstrukcją i kolorem. Możesz mieszać różne kolory, aby stworzyć bukiet lub po prostu jednokolorowe morze kwiatów. Może być bardzo relaksujące po długiej jeździe po mieście, aby przyjść do domu róż i lilii. Możesz zwrócić się do Rebel Walls o dokładny projekt i dane, które chcesz oraz zmienić sposób, w jaki wygląda Twój dom.

Posiadamy szeroką gamę wzorów, które mogą pomóc w wyborze. Możesz być także projektantem tworząc własny, dostosowany projekt. Nasz bank zdjęć pozwala nadać kształt twoim pomysłom. Gdy złożysz zamówienie, UPS dostarczy ci je bezpłatnie bezpośrednio do twoich drzwi w ciągu zaledwie kilku dni.