Fototapeta | Rebel Walls

0 ARTYKUŁY w Torbie zakupowej

 
0
 

ZIELONE

Fototapeta w kolorach zieleni


Wszystkie naturalne odcienie szarości, brązu i bujnej zieleni budzą się do życia na twoich ścianach.


Te fototapety ścienne przynoszą spokój. Bujne zielone lasy są eliksirem dla naszych oczu, a brązowe błoto przynosi z powrotem nasze dzieciństwo. Przynoszą one barwy natury do twojego domu. Wyjątkowa brązowa, w naturalnym kolorze i zielona tapeta na ścianę to tylko niektóre z kategorii. Las mglisty lub śmiejące się kwiaty mogą ozdabiać twoje ściany i dokonywać zmian. Przy odrobinie pomocy w aranżacji wnętrz możesz sprawić, że twój dom będzie się uśmiechał z tymi niesamowitymi produktami Rebel Walls.

Zielone nie jest Twoim stylem? Wyszukaj swoją fototapetę na naszej stronie startowej

Zielone

 

Zmieszaj uczycie świeżego powietrza na obrzeżach lasu z tymi chwytliwymi projektami


Kolor zielony w wielu odcieniach: zielonego lasu, światła zielonych pędów bambusa i przezroczystych zielonych liści. Kwiaty przygotowujące się do kwitnięcia lub radia vintage zmieszane we właściwym projektem graficznym sprawiają, że twój dom wygląda jak pałac z innego wymiaru. Możesz wybierać spośród szerokiej gamy. Po prostu zanurz się w naturalnych kolorach i ciesz subtelnymi odcieniami kolorów. Przedstawiona cyfrowo fototapeta zielona połączy się z kolorem twojego domu.

Te odcienie pokażą różne aspekty Twojego mieszkania. Jest naukowo udowodnione, że posiadają pozytywną energię i mogą ożywić nastrój. Jeśli jesteś amatorskim projektantem i sam zaprojektowałeś swój dom, możesz otrzymać od nas profesjonalną pomoc. Nasz przedstawiciel pomoże ci wybrać odpowiedni projekt. Dostawa zamówienia bezpośrednio do twojego domu jest bezpłatna.

Karta kolorów natury jest zawsze harmonijna. Szaro-brązowy do bujnej zieleni.
 
 
 

SZUKAJ FOTOTAPETY

SKRÓTY

FAQ

Instagram
Pinterest
Facebook

PARTNERZY

NASZ NEWS MAIL

 

Rebel Walls AB
E-mail:

 

Poczta:
Nr VAT: 
hello@rebelwalls.pl

Mariedalsgatan 7 3tr, 503 38 Borås, Szwecja
SE556459456101
Rebel Walls Logo Badge