Fototapeta | Rebel Walls

0 ARTYKUŁY w Torbie zakupowej

 
0

FOTOTAPETY KRATKĘ

Prostota wzoru i geometrycznych kształtów w naszej bogatej kolekcji dodaje subtelnej głębi twojej przestrzeniNiesamowita kolekcji od Rebel Walls zaintryguje cię i obudzi w tobie matematyka; estetycznie dla oka przyciągając również artystę. Wszystkie fraktale i geometryczne kształty tworzą symetrię, której atrakcyjność jest potwierdzona naukowo. Fototapeta w kratkę w naszej kolekcji zawiera również swoją fraktalną wersję. Te pięknie zacienione fototapety ścienne mogą być umieszczone w dowolnym kierunku, aby osiągnąć interesującą dynamikę. Nieskończenie skomplikowane wzory, które są podobne w różnych skalach, przyciągają oko odwiedzających. Fraktale są skomplikowane i proste, a efekt warstwy tych fototapet w kratkę dodaje głębokości do każdego miejsca, w którym się znajdują.
JAK POWIESIĆ TWOJĄ TAPETĘ
Wall Murals Hanging Instructions

WYBÓR FOTOTAPET ŚCIENNYCH


 

Atrakcyjność odważnych i energetyzujących wzorów przynosi żywy i przestronny wygląd do twojego pokoju.


Delikatna paleta kolorów z ich geometryczną kratką jest atrakcyjna i elegancka, dzięki czemu przynosi ożywienie i głębię do twojego pokoju. Wykorzystanie stylu retro lub minimalistycznego stanowi idealne pokrycie ważnej ściany. Obecnie bardzo modne betonowe bloki zostały przystosowane do naszej kategorii płytek. Ta ekskluzywna fototapeta w kratkę ma subtelną siłę i dobrze sprawdza się w minimalistycznym stylu. W tej kolekcji znajdziesz również szeroki wybór egzotycznych kwadratowych płytek, przypominający Maroko. Znajdują się w nich subtelne i atrakcyjne kolory, które sprawdzają się dobrze w kuchni i jadalni, a może nawet stworzą w twojej łazience styl Hammam.

Nasze tapety ścienne są wyrafinowane i miejskie. Harmonizują dobrze z nowoczesnymi motywami, jak również ciekawymi i artystycznymi. Dostępna w delikatnych kolorach, fototapeta w kratkę lub graficzna czeka na Ciebie. Zamawianie jest proste, ponieważ nasza światowa standardowa wysyłka jest bezpłatna. Możesz przekształcić swój pokój dzięki jednej z naszych artystycznych fototapet ściennych w ciągu kilku dni.