Fototapeta | Rebel Walls

0 ARTYKUŁY w Torbie zakupowej

 
0

FOTOTAPETY RETRO

Fototapety ścienne Rebel Walls – kolekcja vintage


Nałóż żel z powrotem włosy, zaproś swoją drugą połówkę i zatańcz twista! Ta kolekcja sama w sobie swinguje. Począwszy od obrazów amerykańskiej kolacji, do zbliżeń gramofonu vintage, obrazy znajdujące się w tej kolekcji, choć są nostalgiczne, to nigdy się nie zestarzeją. Pamiętasz nagrywanie własnych kaset i handlowanie nimi z kochającymi muzykę znajomymi? Połączona w różne kolory kaset, fototapeta vintage będzie atrakcją twojego pokoju, który potrzebuje światła oraz nieco koloru i stylu. Dla osób poszukujących wyrafinowanego wspomnienia epok przeszłości, stara 100-letnia replika kwiecistej fototapety przedstawia romantyczną, sympatyczną atmosferę odpowiednią do jadalni i sypialni, która doda również przyjemną miękkość do łazienki gościnnej.
JAK POWIESIĆ TWOJĄ TAPETĘ
Wall Murals Hanging Instructions

WYBÓR FOTOTAPET ŚCIENNYCH


 

Zobowiązanie do stylu i wygody


Rebel Walls AB ma swoją siedzibę w Borås, w Szwecji i z łatwością kontaktuje się z projektantami wnętrz na całym świecie, bądź sprzedawcami i właścicielami domów z szeroką paletą pytań. Nasz zespół projektowy jest zawsze otwarty na wszelkie osobiste pomysły, które zwiększają naszą wiedzę o gustach naszych klientów. Blog Rebel Walls jest wspaniałym sposobem na bliższe poznanie nas.

Styl vintage jest globalny. Fototapety retro doskonale sprawdzają się w restauracjach, pokojach i lobby, jak również pokoju nastolatka lub sypialni. Dla twojej wygody oferujemy naszą bezpłatną światową wysyłkę UPS oraz zawsze dołączamy klej do tapety. Wykorzystaj dotyk vintage, aby wyróżnić hol swojego lekarskiego lub dentystycznego gabinetu, bądź zaktualizować oczekiwane ponure pierwsze wrażenie. Gdy mówimy o vintage, Rebel Walls ma swoją własną wspaniałą historię. Przeczytaj o niej, a docenisz nasze oddanie wysokiej jakości fototapetom, zwłaszcza, że nasza firma jest tak dobrze znana.