Fototapeta | Rebel Walls

0 ARTYKUŁY w Torbie zakupowej

 
0
 

METALOWE

Fototapeta w kolorach metalu


Przyniesiony do ciebie nieprzewidywalny styl


Kaskadowy efekt kapiącej rdzy tworzy nowoczesną sztukę arkusza metalu. Nasza kolekcja tapety w metalowych kolorach posiada szeroki zakres barw, które mogą dopasować się w różnego rodzaju wnętrzach. Łączona w różne odcienie metalu, ta klasyczna tapeta ścienna zmienia nastrój twojego pokoju. Pomarańczowy odcień rdzy nadaje niepowtarzalne piękno na twoich ścianach. Ponadto możesz mieszać i łączyć zapłakaną pomarańczową rdzę dla uzyskania innego wyglądu. Jeśli jesteś zainteresowany odcieniami szarości, wówczas może fototapeta w kolorze ciemnoszarego marmuru będzie pasowała do twojego stylu.

Metalowe nie jest Twoim stylem? Wyszukaj swoją fototapetę na naszej stronie startowej

Metalowe

 

Naturalny błękit w plusku tapety stylizowanej na wodę sprawia, że dom wygląda niezwykle


Wyobraź sobie plusk wody z przezroczystą niebieską teksturą. Ma on relaksujący nastrój. Wymieszaj go z ciemnym kolorem mebli lub nawet naturalnym brązem, aby otrzymać tę unikalną mieszankę, której potrzebujesz. Kolekcja fototapety w metalowych kolorach może równie dobrze pasować w twoim domu, jak i w biurze. Wystarczy spojrzeć na pomarszczony papier. Jest on dziełem sztuki, które zatrzymuje dech w piersiach.

Mamy kolejny zestaw spalonego pomarańczowego, który przywraca wspomnienia spalania gazety dla zabawy. Dziecko, które w Tobie jest, zostanie przywrócone do życia. Kolekcja Rebel Walls, w której znajduje się fototapeta metalowa, ma bardzo unikalny styl. Przyniesie ona spokój do twojego domu. Jeśli masz projekt, który powstał w twojej głowie; skonsultuj się z naszymi ekspertami, aby przekonwertować obraz swoich marzeń w rzeczywistość. Kiedy jesteś zakochany w projektowaniu, złóż swoje zamówienie, a otrzymasz wiele opcji dostawy. Przejrzyj nasze wzory, a znajdziesz taki, który jest właściwy dla twojego otoczenia. Rebel Walls posiada ogromną kolekcję fototapet ściennych wykonanych dla Ciebie!

Płaty rdzy na metalu tworzą piękne połączenie kolorów odcieni niebieskiego i spalonego pomarańczowego.
 
 
 

SZUKAJ FOTOTAPETY

SKRÓTY

FAQ

Instagram
Pinterest
Facebook

PARTNERZY

NASZ NEWS MAIL

 

Rebel Walls AB
E-mail:

 

Poczta:
Nr VAT: 
hello@rebelwalls.pl

Mariedalsgatan 7 3tr, 503 38 Borås, Szwecja
SE556459456101
Rebel Walls Logo Badge