Fototapeta | Rebel Walls

0 ARTYKUŁY w Torbie zakupowej

 
0
 

HABANERO

Fototapeta w kolorach habanero


Dodaj swojemu pokojowi pikanterii z tapetą ścienną


Popraw swoją przestrzeń życiową za pomocą fototapety w kolorach habanero w odcieniach czerwieni lub żółci. Uważa się, że żółty ma moce uzdrawiające w promowaniu nowych pomysłów i szczęśliwych wibracji. Kolor ten jest również idealny do pokoju twoich dzieci, ponieważ przynosi do niego słońce. Czerwone i żółte tapety pobudzą twoje pokoje, rozjaśnią je oraz nadadzą im nowy kolor. Czerwona kwiecista fototapeta jest ogniem namiętności, który zapali się w twoim domu z odrobiną pożądania. Z pewnością ją pokochasz.

Habanero nie jest Twoim stylem? Wyszukaj swoją fototapetę na naszej stronie startowej

Habanero

 

Ogniste rozwiązanie Rebel Walls dla twojej dekoracji


Kolorowa fototapeta habanero od Rebel Walls jest łatwa do otrzymania. Jeśli wybierzesz drogę internetową, wszystko co musisz zrobić, to wybrać swoje ulubione projekty Rebel Walls i zapłacić za nie w najwygodniejszy dla ciebie sposób. Masz możliwość zapłacenia poprzez PayPal, MasterCard lub VISA. Nie martw się, wszystkie płatności są obsługiwane przez bezpiecznych usługodawców. Następnie należy wybrać opcję dostawy, która jest dla ciebie najbardziej wygodna. Należy jednak pamiętać, że czas oczekiwania w dużej mierze zależy od kraju, z którego zamawiasz i trwa około 3 do 5 dni. Czy zapomnieliśmy wspomnieć, że korzystasz z bezpłatnego transportu morskiego poprzez światową wysyłkę UPS?

Przy zakupie tapety ściennej Rebel Walls otrzymasz wysokiej jakości papier włókninowy wzmocniony włóknami nylonowymi, który czyni fototapetę stabilną. Do zakupu otrzymasz również dołączony klej, dzięki czemu instalacja tapety jest jeszcze łatwiejsza. Tapeta ścienna Rebel Walls jest również odporna na działanie światła, a jej kolor utrzyma się przez długi czas. Tapety mają funkcję dwóch fal zmywalności, która sprawia, że są najlepsze do instalacji w miejscach, w których prawdopodobne są normalne zabrudzenia. Dla lepszego wyniku, sprawdź nasze instrukcje zawieszania tapety.

Pieprzowe ogniste owoce i bogate w odcienie czerwieni, dystrybuują ciepło w pokoju.
 
 
 

SZUKAJ FOTOTAPETY

SKRÓTY

FAQ

Instagram
Pinterest
Facebook

PARTNERZY

NASZ NEWS MAIL

 

Rebel Walls AB
E-mail:

 

Poczta:
Nr VAT: 
hello@rebelwalls.pl

Mariedalsgatan 7 3tr, 503 38 Borås, Szwecja
SE556459456101
Rebel Walls Logo Badge