Fototapeta | Rebel Walls

0 ARTYKUŁY w Torbie zakupowej

 
0

FOTOTAPETY GRAFFITI

Artystyczny punkt widzenia na ściany w twoim domu


Sztuka graffiti nie jest już dłużej po prostu częścią wewnętrznej miejskiej pasji – teraz urosła do pozycji gatunku samej w sobie. Jeśli szukasz sposobu, aby wyróżnić się wśród wszystkich innych, czas byś wybrał najnowszą tapetę Rebel Walls. Malowidło sztuki ulicznej dodaje określony charakter ścianom pomieszczenia, nadając im uderzającą wizualną atrakcyjność, głębię i fakturę – ciekawe miejsce rozpoczęcia rozmowy i centralny punkt w twoich pokojach. Jest ona dostępna w różnych abstrakcyjnych tematach, które łączą się z niekończącymi się pomysłami oraz dekoracjami i kolorami. Nie ma znaczenia, czy miejsce w twoim domu posiada motyw retro, współczesny styl, eklektyczne lub minimalistyczne wzorce projektowania. Zauważysz, że nasza kolekcja uzupełnia i odpowiada twojemu stylowi elektryzującym wyborem ciekawych tapet ściennych grafitti.
JAK POWIESIĆ TWOJĄ TAPETĘ
Wall Murals Hanging Instructions

WYBÓR FOTOTAPET ŚCIENNYCH


 

Uliczne artystyczne tapety ścienne – Majstersztyk nowoczesnego dnia


Nasza kolekcja, w której znajduje się fototapeta grafitti jest bardzo prosta oraz przynosi radość spędzania czasu w domu. Ona naprawdę wydobywa z ciebie odważny młodzieżowy bunt. Złóż swoje zamówienie online, a otrzymasz bezpłatną światową wysyłkę UPS, dzięki czemu łatwiej i szybciej otrzymasz swoją wymarzoną fototapetę ze sztuką uliczną. Po potwierdzeniu zamówienia, wyprodukujemy ją w ciągu 24 godzin i prześlemy do twojego domu, gdy będzie gotowa. Płatności możesz dokonać za pośrednictwem systemu PayPal, MasterCard, VISA i będzie ona przetworzona przez bezpiecznego usługodawcę.

Jesteś gotowy, aby zrewolucjonizować ściany swojego pokoju? W Rebel Walls nasze tapety są drukowane na najwyższej jakości papierze włókninowym, wzmocnionym włóknami nylonowymi przeznaczonymi dla stabilnych produktów. Każda fototapeta jest przeciwpożarowa, łatwa do czyszczenia i nie blaknie przez kilka lat. Śmiało więc możesz zainstalować najnowszą z naszej kategorii fototapetę grafitii i przywrócić swoje wspomnienia z młodości.