Fototapeta | Rebel Walls

0 ARTYKUŁY w Torbie zakupowej

 
0
 

GRAFICZNE

Ozdobne i schludne wszystkie odcienie szarości i sepiiW świecie pełnym kolorów, czerń i biel wyglądają wyjątkowo. Dzięki retro patrzymy wstecz. Klasyczna era kina również miała czarno-biały wygląd. Klasyczna fototapeta ścienna wygląda idealnie przy meblach i sofie w jasnym kolorze. W Rebel Walls możesz wybrać jedną z wielu czarnych i białych kwiecistych tapet. Istnieje wiele innych kategorii, takich jak czarno-białe fotografie, filmy animowane lub gazety. Te projekty dodają klasę kontrastu twoim ścianom.

Graficzne nie jest Twoim stylem? Wyszukaj swoją fototapetę na naszej stronie startowej

Graficzne

 

Przynieś z powrotem stare dobre czasy z tymi klasycznymi fototapetami powrotu do przeszłości


Efekt cieniowania ołówkiem i czarne gałęzie drzewa w tle. Klasyczne prawda? Projekty, z jakimi możesz poćwiczyć czernią i bielą są niezliczone. Dają one również elegancki wygląd kontrastując ze sobą w doskonały sposób. Kolejnym faktem są białe refleksy, dzięki którym twój pokój będzie wyglądał znacznie jaśniej. Wszystkie projekty w naszej kolekcji są dobre zarówno dla domu i biura. Uchwyć zawiłości czarnego i białego Florigami w biurze nadając mu uroczy wygląd. Znajdziesz tu do wyboru niezliczone wzory i kategorie. Pokochasz piękny sposób, w jaki będą wyglądać.

Czarna lub biała fototapeta może przynieść nostalgię w twojej przestrzeni jadalnej, gdzie w odcieniach szarości posiadasz zdjęcia swoich dziadków. Możesz również zaprojektować swoją czytelnię z ulubionymi scenami w czerni i bieli. Nasi projektanci mogą pracować z tobą, aby stworzyć projekt właśnie dla Ciebie. Dostawa jest bezpłatna poprzez UPS bezpośrednio do twoich drzwi.

Po prostu czarny i biały! Stylowy, zgrabny i zawsze właściwy!
 
 
 

SZUKAJ FOTOTAPETY

SKRÓTY

FAQ

Instagram
Pinterest
Facebook

PARTNERZY

NASZ NEWS MAIL

 

Rebel Walls AB
E-mail:

 

Poczta:
Nr VAT: 
hello@rebelwalls.pl

Mariedalsgatan 7 3tr, 503 38 Borås, Szwecja
SE556459456101
Rebel Walls Logo Badge