Fototapeta | Rebel Walls

0 ARTYKUŁY w Torbie zakupowej

 
0
 

CUKIERKOWE

Jesteś gotowy na eksplozję kolorów?


Czy wiesz, że ludzie podświadomie oceniają otoczenie w ciągu pierwszych 90 sekund, a 62-90% opiera się na samym kolorze? Każdy wchodzący do pokoju ze wspaniałą kolorową ścianą z naszej kolekcji poczuje się lżejszy, jaśniejszy i bardziej zrelaksowany. Nasze tapety ścienne nie są delikatne, ale mogą być romantyczne. Mamy również przewagę nowoczesnych i miejskich tapet, pasków i geometrycznych kształtów, które przynoszą kolorowe akcenty do twojego pokoju. Więc jeśli szukasz dramatyzmu, ale nie chcesz rozmyślać w ciemnych kolorach, wówczas ta kolorowa tapeta ścienna jest dla ciebie idealna.

Cukierkowe nie jest Twoim stylem? Wyszukaj swoją fototapetę na naszej stronie startowej

Cukierkowe

 

Dodaj jasnego światła i koloru dzięki tapecie z naszej wspaniałej kolekcji


Nasza kolekcja przemawia do radości wszystkich; jasne i odważne kolory naszych kolorowych tapet ściennych są efektowne i tętniące życiem, przynoszą życie do twoich pomieszczeń w domu lub miejscu pracy. Nasze kolorowe fototapety ścienne pojawiają się w kwitnących, delikatnych i romantycznych pastelach. Być może wolisz akcent z przeszłości, targów i zabaw z naszymi wspaniałymi karuzelami konnymi? Rebel Walls może również przynieść twoim pokojom geometryczne kształty i symetrię, a dzięki kolorowi nadać im energię i głębię. Nasza kolekcja przyniesie barwy do twojego życia.

Wizją Rebel Walls jest to, że tapety mogą mieć znaczenie dla twojego życia, więc zachęcamy cię do bycia buntownikiem, aby dokonać zmian, które się liczą, i jednocześnie coś zmienić. Stworzenie projektu z wykorzystaniem własnych zdjęć jest łatwe. Skontaktuj się z naszym studio projektowym. Nasz doświadczony zespół jest w stanie Ci pomóc. Dzięki nasze bezpłatnej światowej wysyłce UPS wkrótce dołączysz do cukierkowej rewolucji koloru i światła.

Wesoły i żywo wyskakujący kolor, aby rozjaśnić każde miejsce.
 
 
 

SZUKAJ FOTOTAPETY

SKRÓTY

FAQ

Instagram
Pinterest
Facebook

PARTNERZY

NASZ NEWS MAIL

 

Rebel Walls AB
E-mail:

 

Poczta:
Nr VAT: 
hello@rebelwalls.pl

Mariedalsgatan 7 3tr, 503 38 Borås, Szwecja
SE556459456101
Rebel Walls Logo Badge