Fototapeta | Rebel Walls

0 ARTYKUŁY w Torbie zakupowej

 
0
 

CIEMNE

Fototapeta w ciemnych kolorach


Wyrafinowane spojrzenie z tapetą w kolorach zmierzchu


Słowa półmrok i zmierzch są synonimami. Oba kochane przez poezję oraz przynoszące na myśl osłabienie dnia pracy i czas na relaks. Odpocznij i ciesz się światłem wieczornym, gdy przychodzi ciemność. Asortyment Rebel Walls tworzy przyjazną atmosferę w domu, która jest dodatkowo stonowana i relaksująca. Jeśli szukasz elegancji i wyrafinowania, tło jednej z naszych szarych tapet ściennych stworzy wspaniały efekt. Wyobraź sobie żyrandole nad stołem jadalnym z naszą fototapetą Ogród Snów na głównej ścianie.

Ciemne nie jest Twoim stylem? Wyszukaj swoją fototapetę na naszej stronie startowej

Ciemne

 

Przynieś styl i wyrafinowanie do swojego décoru z kolekcją Rebel Walls


Monochromatyczny efekt sprawia, że jest idealnym tłem dla większości pokoi. Nie jest to nudny i pozbawiony życia projekt, lecz szara teksturowana, klasyczna i elegancka ciemna fototapeta. Możesz znaleźć projekty City oraz Florak obok abstrakcyjnych i geometrycznych wzorów. Szare projekty ścian pozwalają być kreatywnym dzięki akcesoriom i zmianie kolorów w zależności od nastroju i budżetu. Tym samym pozwalają one odzwierciedlić twoją osobowość. Wzory ciemnych fototapet Rebels Walls będą się również odwoływać do drzemiącego w tobie minimalisty ze swoim stonowanym relaksem i komfortem.


W skupionej na nowoczesnym eleganckim miejskim stylu kolekcji Rebel Walls jest wiele, aby cię zadowolić. Wyobraź sobie nasze fototapety Stone Apple lub Rubber Stamp przynoszące artystyczne graffiti twoim ścianom i dodające kilka punków za pomocą zębatych kół. Możliwości są nieograniczone. Nigdy nudne, nasza fototapety w kolorze zmierzchu oferuje szeroką gamę stylów, które będą uzupełniać większość ustawień projektowania wnętrz zarówno w twoim domu, jak i w pracy. Nasza usługa projektowa jest dostępna, aby pomóc stworzyć idealnie stylizowany projekt, który Ci odpowiada.


Zmierzch tłumi wszystkie kolory i wszystko zamienił w odcienie szarości.
 
 
 

SZUKAJ FOTOTAPETY

SKRÓTY

FAQ

Instagram
Pinterest
Facebook

PARTNERZY

NASZ NEWS MAIL

 

Rebel Walls AB
E-mail:

 

Poczta:
Nr VAT: 
hello@rebelwalls.pl

Mariedalsgatan 7 3tr, 503 38 Borås, Szwecja
SE556459456101
Rebel Walls Logo Badge